Bitcoin (BTC) Cena jednej kropki bliżej 100.000 USD, według modelu Stock-To-Flow

Powoli, ale pewnie, cena Bitcoinów (BTC) zbliża się do kolejnego szalonego rajdu, jak pokazuje uaktualniony model „stock-to-flow“ od inwestora i analityka PlanB.

Druga czerwona kropka
Mesmeryzowany i kontrowersyjny model
Znany krypto walutowy inwestor i analityk o nazwie PlanB (@100 bilionów USD) opublikował aktualizację najpopularniejszego modelu cenowego Bitcoin (BTC) dla byków.

Druga czerwona kropka
Zgodnie z planem B, druga czerwona kropka w czwartej epoce Bitcoinów (BTC) błysnęła dzisiaj. Czerwone kropki pokazują cenę monety królewskiej w miesiącach następujących po spadku nagród górniczych.

Zdjęcie na Twitterze
Zgodnie z przeszłymi osiągnięciami, wybuchowe upmoves przy flagowym krypto zazwyczaj zaczynają się w strefie pomarańczowej i żółtej. Jednak wraz z dojrzewaniem rynków krypto walutowych cykle te stają się coraz bardziej płynne. Ten trend może przyczynić się do zaskakująco niskiej zmienności monety królewskiej.

Fakt ten został wspomniany przez autora tej teorii, Plan B. Zauważył on, że niestabilność odmawia wzrostu pomimo trwającej recesji na rynku.

PlanB przyznał również, że pozycja drugiej czerwonej kropki zostanie skorygowana pod koniec lipca 2020 roku.

Mesmeryzowany i kontrowersyjny model

Modele „Stock-to-flow“ ceny Bitcoin (BTC) wyjaśniają cykle jej wzrostu poprzez rosnący niedobór aktywów. Wzrosty niedoboru z kolei korelują z okresowymi ograniczeniami emisji Bitcoinu (BTC), które są zakodowane w jego protokole.

Jak wspomniano w U.Today Crypto News, PlanB nalega, że w trwającym cyklu, cena Bitcoin (BTC) może osiągnąć 100.000 dolarów, a nawet 900.000 dolarów poziomów. Jego wskaźnik „stock-to-flow“ wynikający z bieżącej produkcji i ogólnej podaży Bitcoinów (BTC), przewyższa niedobór złota (XAU).

Powiązany z .
Bitcoin (BTC) Cena może nawet osiągnąć 900.000 dolarów: PlanB na „Stock-to-Flow“ Nieporozumienia

Pomimo faktu, że obliczenia PlanB są ostro krytykowane nawet przez część społeczności Bitcoinów (BTC), makrocel 100.000 dolarów dla ceny Bitcoinów (BTC) jest wspierany nawet przez bardziej konserwatywną „Teorię wartości energetycznej“ Charlesa Edwardsa.